Archives

Rüyada Elbise silmek Görmek

Rüyada elbise silmek, kötü bir haber geleceği anlamındadır.
Rüyada kuş pisliği olan bir elbise sildiğini görmek uğurlu bir iş ile karşılaşacağınız şeklinde yorumlanır.
Rüyada bir bebek elbisesi silmek, bir küçüğünüz ya da yardıma muhtaç bir insan için çok çaba harcayacaksınız şeklinde yorumlanır.
Elbise silmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Rüyada Ekin biçmek ekmek Görmek

Tarlaya ekin ekmek evli için çocuğa, bekar için evlenmeye, tarlasını kiraya veren için bol mahsule, emlakçı için çok kazanca, yönetici için memleketindeki bolluğa işaret eder.
Başkasının tarlasını ekmek tarla sahibi ile tartışmaya, yeşil ekin uzun ömre, kurusu ecelin yaklaşmasına işaret eder.
Ekime elverişli bir yerde bulunmak hayır umulan bir işe, kıraç ve ekime elverişli olmayan yere ekin ektiğini görmek zina ve kötü fiil işlemeye işarettir.
Mevsiminde ekim yapmak yararlı amel işlemeye, ekinlerin arasında gezinmek Allah için savaşan askerlerin arasına katılmaya delalet eder.
Yeşil bir buğday tarlasında dolaşmak iyi amel ve ibadete, ekin tarlası ve her çeşit ekime elverişli alan, ahirette karşılığı alınacak olan farz ve nafile amellere işarettir.
Ekin biçmek bir şeyi kolaylaştırmaya ya da çabuk elde edilecek rızka, evsimi dışında ekini biçmek kıtlığa, mal ve can telefine, salgın hastalığa, anarşi ve savaşa; Tırpan ve orak doğru haber ve rızka; Ömrün sona ermesine işaret eder.
Tırpan, orak ve döver biçer imal eden kimseler görmek orada meydana gelecek fitneye; hasat mevsimi dışında görülmeleri düşman savaşçılarına delalet eder.
Rüyada ekiminin bereketli olduğunu görmek kişinin kendi gayreti ile pek çok şeyi elde edeceğine işaret eder.
Ekin (biçmek / ekmek) rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Rüyada Ekmek kabuğu kesmek Görmek

Çok güç bir meseleyi halletmek şeklinde yorumlanır.
Ekmek kabuğu kesmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ekmek kabuğu kesmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Ekmek kabuğu kesmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Rüyada Eleştiri Görmek

Eleştiren kişi iyilik yapacak, birisine yardım edecek demektir. Eleştirilen de yardım alır.
Rüyada birini eleştirdiğinizi ve o kişinin sizi dinleyip eleştirdiğiniz konularda pişmanlık duyduğunu gördüyseniz bir konuda sevdiğiniz bir insanı uyarma isteği duyacaksınız demektir.
Rüyada eleştirdiğiniz kişi sizi dinlemiyorsa siz de buna öfkeleniyorsanız çocuğunuza veya korumanız altında olan birine sözünü geçiremeyeceksiniz şeklinde yorumlanır.
Eleştiri rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Rüyada Ehliyet Görmek

Rüyasında ehliyet aldığını gören kimse doğru yolda demektir. Amacına ulaşacak ve huzur duyacak demektir. Rüyada kullanmayı bilmediği bir aracın ehliyetini alan kişi yeni bir iş kolunda daha başarı elde edebileceğine tanık olacaktır. Rüyada uçak, helikopter gibi bir aracın ehliyetini aldığını gören kişi büyük bir terfi alır ve geldiği yerde saygı görür. Eğer kişi kendi ehliyet almıyor ve birinin ehliyet aldığını görüyorsa iş konusunda başarılı olmasını istediği ve beklediği bir kişinin amacına ulaştığını görür.
Ehliyet rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Rüyada Ekmek kesmek Görmek

Rüyada ekmek kesmek bir işi sonuçlandırmak anlamına gelir, bu sonlandıracağınız iş hayırlısıyla miladını doldurmuş yapılacak başka bir şeyi kalmamış demektir.
Rüyada ekmek kesip birilerinin karnını doyurduğunuzu gördüyseniz, etrafınızdakilere bir hayrınız dokunacak veya bir şey için mevlit okutmak size nasip olacak demektir.
Rüyada kestiğiniz ekmeğin kırıntılarını kuşlara verdiğinizi gördüyseniz, bu ekmekten kedi, köpek gibi hayvanları da beslediğinizi gördüyseniz malınızın tek bir zerresinin batmayacağı güzel yerlerde kullanılacağı anlamına gelir. Sizin rızanızla herkes malınızdan bir şekilde nasiplenecek demektir.
Rüyada ekmek kestiğiniz ekmeğin ziyan olduğunu gördüyseniz iyi niyetle başladığınız bir hayrın yerine gitmeyeceği şeklinde yorum yapılır, sonucundan emin olmayacağınız veya şüphe duyduğunuz bir yardım konusunda daha temkinli davranmanız gerekmektedir.
Rüyada ekmek kesmeye çalıştığınız bıçağın ekmeği bir türlü kesmediğini görmek yapmaya çalıştığınız yardımı bir kişinin veya birilerinin engel olmaya çalışacağı şeklinde yorumlanır.
Ekmek kesmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.