Archives

Rüyada Yılan görmek

Rüyada yılan rastlamak her çeşitli düşman demektir .
Çok zehirli oldukları malum engerek , kobra , benzeri yılanları rastlamak çok hepten riskli düşman demektir .
Cafer görmek i Sadık’a ( RA ) yönelik , rüyada yılan rastlamak on biçimde deyim olunur; Gizli düşmanlık , geçim , selamet , devlet , emirlik , devlet , eş , evlat , vefat ve sel demektir .
Rüyada yılanı hanede rastlamak düşmanın sizlere kötülük yapacağına yorumlanır . Bu rüya karı: kocanın kavga etmesine işaret eder .
Rüyada yılan rastlamak , iş hayatınızda gayet kolay değil sorunlarla karşılaşarak bunları çözmek amaçlı tüm gücünüzü meydana koymak zorunda kalacağınıza yorumlanır .
Vücudunun rastgele bir yerinden yılan çıktığını rastlamak aile fertlerinden birinin düşmanlığına yorumlanır .
Ağızdan yılan çıkması berbat söz söyleyerek bundan kayıp görmeye işarettir .
Yastık veya yatağı üstünde yılan öldürmek bireyin vefat etmesine . Boğazından yılan çıkıp toprağa girdiğini rastlamak ecelinin yaklaşmasına işarettir .
Bir yılan öldürdüğünüzü rastlamak , sizlere baygınlık inşa etmek talep eden kimi kimselere rağmen kesinlikle bir yengi kazanacağınıza ve tekrar sizlere yaklaşmaya yüreklilik edemeyeceklerine yorumlanır .
Yeşil yılan inanç düşmanına , çevresinde yılanlar rastlamak yakınlarının düşmanlığına , onların sokamaması kayıp verememelerine , yılandan korkmak düşman şerrinden güvenilir olmaya , hanede görülen yılan hanedeki düşmana , hariçte görülen yılan dışarıdaki düşmana yorumlanır .
Yılan eti yediğinizi rastlamak , her giriştiğiniz işten kârla çıkacağınıza , zehirsiz ve zararsız bir yılan rastlamak , hiç ümit etmediğiniz bir yakınınızdan yok yere zehir benzeri sözler işiteceğinize yorulur .
Yılanın kendisine iyi bir söz söylediğini gören , düşman ile barışır .
Etrafında toplu pekçok yılanlar rastlamak , akrabasının kendisine düşman olduklarına; bunların kendini soktuğunu rastlamak , onlardan kayıp göreceğine; sokmaması , zararı dokunmayacağına delalet eder .
Rüyasında tırnaklı , pençeleri ve boynuzları meydana gelen yılan rastlamak , gayet şerli kocaman bir düşmana işarettir . Bir yılandan korktuğunu gören , düşman şerrinden güvenilir olabilir . Bir yılan görüp korkmadığı takdirde ondan kaçtığını gören , kederlenir .
Cabir’ül Mağribî’ye yönelik , düşlerinde burnundan , memesinden cinsi uzuvlarından yılan çıktığını görenin evladı kendisine düşman olabilir . Yılanın kulağından , göbeğinden veya ağzından çıktığını rastlamak , ev vatandaşının düşü görene düşman olduklarına delalet eder .
Birbirleriyle kavga eden 2 yılan rastlamak , berbat ruhlu bir bayanın ( erkeğin ) ağına düşerek çok ıstıraplı günler yaşayacağınıza işarettir .
Bir yılanla uğraştığını gören , düşmanıyla kavga eder , kendini bir yılanın soktuğunu gören , düşmanından kayıp görür .
Bir ev yılanı gören , düşman şerrinden uzak kalır . Bir yılanı kesip parçaladığını gören , düşmanından öcünü almış olabilir . Bir yılan beslediğini ve ondan korkmadığını gören , kocaman bir mevkie ulaşır . Rüyada kocaman bir yılan rastlamak , düşmana işarettir . Düşlerinde ağzına bir yılan girdiğini gören , kocaman bir ilim sahibi olabilir .
Ebu Sait El görmek Vaiz’e yönelik , karayılanı rastlamak eşya edinmeye; su yılanı rastlamak , hatırı sayılan biriyle arkadaşlığa; ejderha rastlamak , kuvvetinin ve kudretinin artmasına delalet eder . Düşlerinde bir yılanın uçarak dik bir yere çıktığını gören , sevinir; bir yere gökten bir yılan düştüğünü rastlamak , o yerin idarecisinin ölümüne işarettir .
Başının üstünde yılan gören , devlet makamlarınca itibarlı sayılır . Yılanlarla dolu bir koltuk rastlamak , Müslümanlara rağmen düşmanlığa yorumlanır .
Bir yabancı rivayete yönelik de:
Rüyada iri ve uzunca yılan rastlamak , korkuya işarettir . Bazen de , iri ve uzunca yılan , aile , kadın ve evlattan düşmanlığa işarettir . Bazen de , bu rüya , yaramaz , korkunç ve şerli komşuya işarettir . İri ve uzunca bir yılana sahip olduğunu gören kimse kocaman bir saltanata nail olabilir . Rüyada yılan , bir düşman yahut bir devlet veya , bir hazine veya bir kadın yahut da bir çocuktur .
Siyah yılan , hile ve yaramazlığı cihetiyle düşmanının en şiddetlisidir . Yılanın beyazı , fit ve kuvvetsiz düşmandır . Bir kimse rüyada , yılanı deliğinden girip çıktığını görse , o kimseyi mahzun edecek şeytanın tasallutuna işarettir .
Bir yılanın süzülerek sizlere gerçek yaklaştığını rastlamak , düşmanlarınızın sizi yere sermek amaçlı bir tuzak hazırlamakta olduklarına delalettir .
Yılanın ucu keskin dişleri düşmanın kuvvetidir . Bizzat evinin yılanlarla dolduğunu ve onlardan korkmadığını görse , o kimse bizzat evinde nefsine düşkün vatandaşları ve Müslüman düşmanlarını görür . Rüyada görülen su yılanları maldır .

islami rüya tabirleri

Gördügünüz rüyayı herkeze anlatmayın derler. Çünkü anlattığınız kiş, o rüyayayı hayra yoracak mı önce onu düşünmelisiniz. Peygamber Efendimizin tavsiyesine uymak ve böylece yüce Mevla’mızın izni ile gelmesi muhtemel sıkıntılardan kurtulmak olacaktır. Peygamber Efendimiz bir hadis i şerifinde şöyle buyurmaktadır.   Kötü rüya gören uyanınca sol tarafına üç defa tükürüp, şeytanın şerrinden Allah’ü teâlâya sığınsın. Bu takdirde rüya, ona zarar vermez.”

Peygamber efendimizin bu hadis i şerifimde anladığımız kadar kötü rüyalar görüldüğü taktirde hem sıkıntıdan kurtulmak hemde sıkıntıya uğramamak için sabah kalktığımızda sol tarafımıza üç defa tükürmek olacaktır. Bazı durumlarda rüyalar uyanır uyanmak aklımıza gelmemekte ve gün içinde aklımıza gelmektedir. Sayet aaklınıza gelirse solumuza üç defa tükürmek faydalı olacaktır.

Rüya tabirleri rastgele heryerede inanmalı. Tercihiniz kaynağı yüksek  islami rüya tabirleri olmalı. Rastgele farklı farklı rüya tabiri kitaplarinin karıştırması olanlara itibar etmeyiniz. Gördügünüz rüyanın tabirini dogru bir şekilde öğrenmek için bizi takip ediniz. Diyanet rüya tabirleri size en doğru kaynağı büyük bir titizlikle sunmaya çalışmaktadır.

Ebu Said el Hudri (r.a.)’den rivayetle Peygamber (s.a.v)’den şöyle buyurmuştur: “Herhangi biriniz sevdiği bir rüya görürse o Allah’tandır. Allah’a hamdetsin ve gördüğünü anlatsın. Hoşlanmadığı cins bir rüya görürse bu şeytandandır onun şerrinden Allah’a sığınsın ve onu hiçkimseye anlatmasın böylece o rüya ona zarar vermez.” (Buhârî, Ta’bir: 27)

Bir rüya görülünce yapılacak en güzel şey görmüş olduğumuz rüya bize kötü bir rüya gibi gözükse de hayır olması için dua etmektir.

Rüyalarinizi bize yazabilir ve tabirini bulamadığınız terimleri sorabilirsiniz. Büyük bir hassasiyetle arastirma yapip en dogru tabiri size sunmaya çalışmaya devam edecegiz

sayfamızda sadece diyanet rüya değil diğer popüler rüya tabirlerine de yer verilmiştir. Rüyanizi tabir ederken yorumlarken öncelikli seçtiğiniz tabir kitabına göre yapmanız daha sağlıklı olacaktir.

Burçların Biz Verdiği Mesajları Duyuyor Musunuz?

astrolojinin-hayatimizdaki-yeri

Astroloji ve burçlarla ilgili hepimizin az çok bilgisi vardır. Kimileri inanmasa da, gökyüzü ve gezegenler, burçlarımızı etkileyerek hayatımıza yön veren olgular oluşturmaktadırlar. Kader haritası da dediğimiz astroloji haritalarımız bizlere hayatımız ile ilgili birçok şifre vermektedir. Doğru yorumlandığı zaman astroloji, hayatımızı yönlendirmemize, kötü olaylara karşı tedbir almamıza olanak sağlar. Önemli olan gezegenlerin verdiği mesajları doğru olarak anlamaktır.

Evren bize Burç haberleri vermek için astroloji bilimini hediye etmiştir. Doğum günümüze göre tüm insanların taşıdığı burçlar, insanlara hayatları ile ilgili şifreler yollamaktadır. Gezegenler arası anlık değişimlerde Günlük burç yorumları olarak yorumlanır. O burcu taşıyan kişilerin genel olarak o gün içerisinde karşılaşabilecekleri duygusal, parasal, ilişkisel, sağlık ve daha birçok konu ile ilgili bilgiler veren burç yorumlarının, düzenli takip edildiği zaman hayatlarımızla ilgili verdiği şifreleri de görebiliriz.

Özellikle ikili ilişkilerde Burç uyumları çok etkin bir rol oynamaktadır. Burçların birbiri ile ilgili olan olumlu ve olumsuz etkileşimlerine baktığımız zaman, çevremizdeki ilişkilerimizde ne kadar doğru ve etkili olduğunu görebiliriz. Bazı sevdiğimiz ya da sevmediğimiz karakterler bize burçların getirdiği özelliklerdir. Bu uyumlara dikkat ederek, hayatımıza soktuğumuz insanlara karşı daha bilinçli olma imkânımız gökyüzü sayesinde var.

Kısacası gökyüzü ve burçlar bize hayatımız ile ilgili bilgi sahibi olmak için engin bilgiler sunuyor. Alanında uzman astrologlarca yorumlanmış bu bilgiler ile hayatımıza yön verebilir ve kaderimizi değiştirebiliriz.

Medyum Ali Gürses yorumlar

medyum ali gürses

Son dönemde giderek artan evlilik içi çatışmalar, sorunlar, aldatmalar ve iş hayatında bozukluklar, yapılan kötü niyetli büyüler sonucu kısmetsizlik, bereketsizlik gibi sorunlar karşısında aslında çaresiz değilsiniz. Aşk büyüsü, kısmet açma, rızık açma, bereket bolluk ve büyü bozma gibi alanlarda Mısır’da aldığı ilm-i ledün eğitimiyle başarılı çalışmalar ortaya koyan Medyum Ali Gürses ofisinde seans kabul ettiği gibi (Ancak yoğunluktan dolayı bu randevular 10-15 gün sonrasına verilebiliyor) telefon veya mail üzerinden de yardımcı olmakta. Yaptığı işlemleri kargoyla gönderen Medyum Ali Hoca’nın hakkında bilgiler içeren ve çalışma prensiplerini ve alanlarını ortaya koyduğu http://www.medyumali.com adresli bir web sitesi de var. Güvenilir medyum bulmanın neredeyse imkansız hale geldiği şu günlerde insanlara umut ışığı olan Medyum Ali Gürses ile ilgili sizin de internetten araştırarak okuyabileceğiniz bazı müşteri yorumlarını bu yazıda derlemek istedik:

“Benim uzerimde buyuk bir kismetsizlik vardi neye elimi atsam kurutuyordum her sey ters gidiyordu is hayatinda da ask hayatinda da ayni sekilde islerim giderek kotuye gidiyordu ask hayatinda da tam nisanlanacakken evlenecekken hep son anda bir sorun cikiyor karsi taraf bir anda soguyup uzaklasiyordu 35 yasina geldim ancak bu sorunlara bir turlu cozum bulamadim en son bir arkadasimin demesiyle acaba uzerimde buyu mu var diye dusunmeye basladim ve buradaki yorumlardan yola cikarak ali gurses hocaya basvurdum rizik ve kismet acma calismasina baslandi vefk yollandi gayet ozenle hazirlandigi belliydi ve uzerimde tasimaya basladim her aksam da okumami duzenli olarak yaptim 2 hafta kadar bir sure gecti ve bu kadar kisa bir surede bile etkilerini gormeye basladim islerim duzelmeye basladi hayatima da biri girdi kendimi daha iyi, zinde ve enerjik hissediyorum resmen uzerimdeki olu topragini attim ki daha da calismanin tamamlanmasina sure var Allah kendisinden razi olsun ve diger care arayanlara da sifa versin insallah bahsettigim Ali hocanin sitesi http://www.medyumali.com medyumalibey@gmail.com da mail adresi ben kendisine o kadar guvendim ki genelde hep mailden yazistim telide sitede yaziyor olmali”

“ali gürses hoca ile daha once baslamistik burayada yazmistim allahin da izniyle bekledigim sonuca bugun ulastim arkadaslar ask ve baglama konusunda papaz buyusu yaptirmistim ucreti vefke gore bir hayli yuksek ancak bekleyecek zamanimda yoktu baskasi ile evlenmek uzereydi hem o kisiden soguyup ayrildi hemde 6 ay sonra tekrar bana donup her seyden pisman oldugunu gecen 6 ay icin ozur diledigini ve omrunun sonuna kadar benimle olmak istedigini soyledi su an hersey ruya gibi geliyor burada yazilanlari okuyunca baya bir korkmustum herkes yanlis insanlara denk gelmis arastirmadan herkese para gondermisler ben cok uzun bir sure arastirdiktan ve ali hocanin banka hesap bilgilerindeki adi soyadinin da ayni oldugunu gordukten sonra kendisiyle calismaya basladim ve hic kimseye para kaptirmadan dilegimi gerceklestirebildigim icinde sansliyim sanirim allaha da karsima ali beyi cikardigi icin dua ediyorum darisi basiniza ”

“ben daha once de yazmistim medyum ali hoca ile calismaya basladigimizi sonuc hakkinda da bilgilendirme yapacagimi belirtmistim tam umudumu kesmeye baslamis ve artik intihar etmeyi dusunurken esim dun eve geri dondu ruyalarinda kac gundur beni ve eski mutlu guzel gunlerimizi gordugunu, cocuklari cok ozledigini, yaptiklarindan dolayi pisman oldugunu soyleyip ozur diledi ve bundan sonra da kendini affettirebilmek icin elinden geleni yapacagini soyledi aylardir bu ani bekliyordum hala inanabilmis degilim bugun esyalarini alip tamamen geri donecek ve aylar sonra ilk kez birlikte bir aksam yemegi yiyecegiz basta ali hoca hakkindaki her ne kadar cok olumlu yorumlar olsa da bu buyu islerine inanmadigimdan tereddut etmistim ancak simdi iyi ki de ali gurses hoca ile calismisim diyorum mutluluktan neler yazacagim bilmiyorum”

Alışveriş Keyfi

paykasa

Nerede olursanız olun alışverişlerde en güvenli ödeme şekliyle alışveriş yapın. Paykasa ile hızlı ve güvenli alışverişler yapmak sizlere rahatlık sağlayacaklar. Paykasa al ve sende güvenli bir şekilde alışverişini yap. Paykasa almak çok kolaydır ve sizlere büyük bir rahatlık sağlar. Ön ödemeli aldığınız kartların fiyatlarını isteğinize göre tercih edebilir ve limitinizi siz belirleyebilirsiniz.  Belirlenmiş olan on iki paykasa fiyatlarından dilediğinizi satın alabilir ve bozdurabilirsiniz. İnternet üzerinden havale yaparak alabileceğiniz paykasa kartı yine internet üzerinden bozdurabilir ve kullanabilirsiniz. Güvenli ve sağlıklı alışveriş yapmak sizlerin en büyük hakkı. İnternet üzerinden yoğunlaşan alışveriş trafiği ve istenilen ürüne rahatça ulaşılması alışverişi cazip kılıyor. Hele bir de çalışan ve yoğun bir kişiyseniz internetten alışveriş yapmak sizin için büyük rahatlık. Fakat sanal ortamlardaki güvensiz durumlar ve kredi kart dolandırıcılıkları alışverişi bir keyif olmaktan çok çile haline getirebiliyor. Dolandırılmak ve zarara uğramadan alışveriş yapmak sizlerinde hakkı. Paykasa ile artık bu büyük bir rahatlık. Alışverişlerinizi keyfe dönüştüren bu sistem ile güvenli, hızlı ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Belirlenmiş olan paykasa fiyatları içerisinden bütçenize uygun olanı alıp sizde tek kullanımlık karta sahip olabilirsiniz. Böylelikle alışverişlerinizi yapar ve bu durumu keyif alacağınız bir zaman dilimine dönüştürebilirsiniz. Tek kullanımlık bu kartlarla güvenli ve huzurlu bir şekilde almak istediklerinizi alabilirsiniz. Sizlere şimdiden keyifli alışverişler.

Evleneceklerin gelinlik adresi dakkasinda.com

gelinlik-modelleri
Modayı takip etmeyi seven yada sevmeyen birisi için gelinlik modelleri takip edilmesi zor bir alandır . Dünyaca ünlü gelinlik markalarının piyasaya sürdüğü gelinlik modelleri gelin adaylarına bir çok seçenek sunuyor olsa da akıllarını karıştırıyor olması eksi bir yön olarak değerlendirilebilir . Prenses gelinlik modelleri , Balık etek gelinlik modelleri , Kısa veya uzun gelinlik modelleri , straplez gelinlik modelleri diye uzayan bu listede bir çok tasarımsal gelinlik modeli bulmak mümkündür . Gelinlik modelleri bir çok gelin adayına hitap ettiği için alternatif açısından sınırı olmayan bir konudur .
Straplez gelinlik modelleri özellikle kına ve nişan gibi etkinliklerde de tercih edilen modellerden birisidir . Sadeliği ve zarifliği sayesinde farklı davetiyeli etkinliklerde kullanıma elverişli olan straplez gelinlik modelleri genç gelin adayları için de olacak düğünleri için seçenek olmuştur . En çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alan straplez gelinlik modelleri 2014 yılının başında trend gelinlik modellerinden biri haline gelmiştir . Straplez gelinlik modelleri günümüzde de bir çok gelin adayı tarafından tercih edilmektedir .
Genellikle dantel ve transparan tasarımı kullanılan balık gelinlik modellerinde kalçanın uçlarından etek uçlarına doğru kabarıklaşması birçok gelin adayının kriterlerine uyum sağlamaktadır. Balık gelinlik modelleri son birkaç yıldır düğün ve nişan gibi organizasyonlarda ön plana çıkmış ve bir çok firma tarafından üretimine önem verilmiştir . . Her zaman bayanların dikkatini çeken balık gelinlik modelleri vücut hatlarının belli eden gelinlik modellerinden birisidir . Üstü dar kesim alta doğru genişleyen bir tasarıma sahip olan balık etek gelinlik modeli diğer gelinlik modellerinin aksine daha çok tercih edilmektedir .

Kombi ve Klimalarınız Güvenilir Ellere Emanet

 

Evlerimiz ve iş yerlerimizin yazın ısınmasını, kışın soğumasını sağlamada binlerce kişinin tercih ettiği, her bakımdan faydalı ürünler geliştiren demirdöküm markası temiz bir doğa için ihtiyaç duyulan doğru ve kaliteli bir markadır. Pendik demirdöküm servisi firmamız Pendik bölgesinde ikamet eden bölge halkının kombi ve klimalarına aynı gün müdahale etme imkânına sahiptir. Soğuk kış günlerinde ve sıcak yaz günlerinde sizleri mağdur etmeden, sorunlarınıza ve arızlara anında müdahale ederek kalıcı çözümler üretmek bizim işimizin bir parçasıdır. Bölgede özel servis hizmeti veren benzer firmalara göre daha köklü, güvenilir ve uzman kadrosu ile her türlü demirdöküm marka kombi ve klimalarınız itina ile tamir, bakım ve onarım işleri yapılarak karşılaştığınız tüm teknik sorunları bırakın işinin uzmanı kişiler yapsın.

Tuzla demirdöküm servisi bünyesinde yer alan tüm eleman kadromuz eğitimli, deneyimli ve yıllardır bu alanda tamir, bakım ve onarım işlerinde çalışmış bilinçli kişiler olmasına özen gösteren bir firmadır. Eski veya yeni tüm demirdöküm eşyalarınız bizlere ulaşmanızın ardından kısa süre sonra adresi gelen ekiplerimiz tarafından yerinde çözüme kavuşturularak kaldığı yerden yeniden yüksek performans eşliğinde sizleri ısıtmaya ve soğutmaya devam edecektir. Garantisi biten demirdöküm kombi ve klimalarınızı yetkili servislere değerinden fazla para vererek bakım, onarım işleri yerine aynı işlemi ekonomik ve uygun fiyata yaptırarak fazla ücret ödemelere son verin. Tuzla demirdöküm servisi firmamız tarafından işlem yapılan, değiştirilen tüm eşyalarınız özel servis güvencemiz altında tam bir yıl firma güvencemiz altına alınarak işlem yapılır. Müşteri memnuniyeti firmamız için ilk tercihimizdir. Firmamız hakkında şikâyet, öneri ve memnuniyetlerinizi bildirmeniz bizlerden daha kaliteli, yararlı ve verimli hizmet almanız açısından önem arz etmektedir. Sizlerden gelen memnuniyet ile başarınızı arttıracak, sizlerden gelen eleştiri ve şikâyetler ile hatalarımızı gözden geçirerek daha iyi nasıl olabilir diye öz eleştiri yapmamıza destek olmanız bizim için önemlidir. Profesyonel, alanında uzman, tecrübeli ve kaliteli ekip arkadaşlarımız ile sorunlarınıza kalıcı çözümler bularak en iyi hizmeti almanız için günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz.

telefon dinleme programları

telefon-dinleme

İnsanlar günümüzde aile de dahil olmak üzere hemen hemen her alanda birçok sosyal problemlerle karşı karşıya kalabiliyorlar. Ev içerisinde sizden gizli bir şekilde dönen işler, eşinizin sizi aldatması konusunda şüphe, iş yerinizde rekabet içerisinde bulunduğunuz iş arkadaşınız arkanızdan devamlı iftiralar atması, komşularınızın hakkınızda dedikodu yapıp çevreye yalan beyanlar vermesi bunların arasında en bilinen sosyal problemlerdir. Bu gibi problemlerin en iyi şekilde üstesinden gelebilmeniz için, çeşitli yöntemlere başvurmanız gerekir. Bunu da en iyi şekilde probleminiz olan kişiyi yakın takibe alarak yapabilirsiniz. Bunun için de çeşitli araç ve gereçlere ihtiyacınız olacak. Bu hizmeti sizlere en iyi sunan şeylerden biri ise telefon dinleme programları… Son zamanlarda üretilmiş olan bu programlar sayesinde birçok kimse sosyal hayatlarında veya iş hayatlarında var olan problemleri en iyi şekilde çözebiliyor ve insanlarla olan problemli ilişkilerini çözüme kavuşturabiliyor.
Bu telefonların en çok beğenilen özelliklerinden biri ise herhangi bir şekilde teknik bilgiye ihtiyaç duymaksızın kullanılabilmesidir. Bu da kişileri cezp eden oldukça güzel bir nitelik. Bu sayede program yediden yetmiş yediye herkesin kullanabilmesi için uygun. Sizler de sorunsuz olarak bu programı kullanabilir ve sorunlarınıza en iyi şekilde bu programla beraber çözüm getirebilirsiniz. Yakın zamana kadar üretilen casusluk cihazları programın sizlere sunduğu bu özelliğin aksine çok yüksek teknik bilgi istiyordu. Ancak bu programla teknik bilgiye artık ihtiyaç duymayacaksınız ve rahatlıkla ürününüzü kullanabileceksiniz. Program hedefinizdeki kişinin telefonuna sadece 1 dakika içerisinde kurulabiliyor. Bu yüzden zaman konusunda da problem olmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Bütün sosyal, ailevi ve iş hayatınızdaki problemleri giderebilecek bu programı orijinal olarak kullanmaya dikkat edin ve internet üzerinden satış yapan online bayisinden edinmeye özen gösterin.

SEO: Google’da İlk Sıraya Yükselmenin Yeni İsmi

WEB SİTELERİNİZİN KURTARICISI!

Web siteleri kurumsal kimliğinizin önemli bir parçasıdır ve ziyaretçilerinize sizinle ilgili önemli ipuçları verir. Sitenizin ne kadar iyi olursa olsun arama motorları tarafından fark edilmiyorsa bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir. Bu yanlışın ne olduğunu tespit etmek ve siteyi ideal seviyeye ulaştırmak için yapılan çalışmaların tamamına SEO yani “Arama Motoru Optimizasyonu” denir.

SEO çalışması nasıl yapılır?

Analiz (Web Sitesi Seo Analizi): Site yapısı, domain yaşı, linklerin kalitesi ve metaların uygunluğu analiz edilir.

Strateji: SEO çalışmalarında uygulanması gereken bir yol haritası belirlenir, ihtiyaç ve hedefler ortaya konur.

Optimizasyon (Uygulama): Metin, meta, kod, uyumluluk, hız, tanıtım optimizasyonları yapılır.

SEO Destek: SEO kursu çalışmaları 1 kereye mahsus değildir, sürekli profesyonel destek verilir.

Neden SEO? – Seo Fiyatları -Arama Motorlarının Gözdesi Olun!

Dünya genelinde artan internet kullanımına bakıldığında arama motorlarının payı çok büyüktür. Sahip olduğu kullanıcı sayıları ile arama motorları firmalar için inanılmaz bir pazar haline gelmiştir. Düşünün, sadece Google’da her saniye 30 bin kişi arama yapıyor. Bu arama sonuçlarında yer almak için de SEO destek gerekiyor. Aldığınız SEO destek ile:

 • Google’da ilk sıraya çıkacaksınız.
 • Hedef kelimelerinizde görünür olacaksınız.
 • Rakiplerinizi geride bırakacaksınız.
 • Sitenizin trafiğini ve ziyaretçi sayısını artıracaksınız.
 • Online gelirlerinizi artıracaksınız.
 • Prestij ve imaj kazanacaksınız.
 • Google tarafından otoriter site ilan edileceksiniz.
 • Güvenilir firma olacaksınız.
 • Daha hızlı büyüyeceksiniz.

SEO DESTEK – ZİRVEYİ HEDEFLEYENLERE!

İsteyen herkes SEO yaptırır ancak herkes ilk sıralarda yer alamaz. İlk sırada yer almanızı sağlayacak; yıllardır sektörün nabzını tutan ve kaliteli SEO çalışmaları yapan firmalar

mevcut. Yılın en iyi SEO ajansı olan SEO Destek, İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerinde arama motorlarında ilk sırada yer almak isteyen kişi ve firmalara hizmet vermeye devam

ediyor. Sadece SEO desteği değil;

 • SEO Danışmanlığı,
 • SEO Kursu,
 • Harita Kayıt ve Optimizasyon,
 • Web Site Tasarımı,
 • Sosyal Medya Danışmanlığı alanlarında da hizmet veriyor.

Türkiye’nin En İyi SEO Uzmanları Aynı Çatı Altında!

Bünyesinde Türkiye’nin en iyi SEO uzmanlarından; Orhan Gürbüz, Sinan Aydoğmuş, Yalçın Şişman, Ali Ünal gibi isimleri barındıran SEO Destek; kaliteli hizmetleri ve referansları

ile SEO alanında fark yaratmış tam donanımlı bir ajanstır. Eğer siz de arama motorlarında 1. Sayfa 1. Sırada olmak istiyorsanız işin uzmanı ile tanışın, profesyonel bir destek alın.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 444 30 98

Telefon: 0212 570 60 77

Gsm: 0 549 550 30 98

Email: info@seodestek.com.tr

Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

http://www.seodestek.com.tr

Rüyada Yolunu kaybetmek

Rüyada yöntemini kaybettiğini gören kimse , batıl olan gelen şeylere dalar . Fakat sonradan gerçek yolu bulursa selamete erişir .

Karanlık bir gecede caddede yürüdüğünüzü ve yolunuzu kaybettiğinizi görmek; hiçbir şeyden bıkmaksızın gerçek yolu bulacağınıza…
Çok sayıda yol rastlamak ve hangi yoldan gideceğinizi bilememek; inanç dair şaşkınlık içinde olacağınıza ve inançsız kimselerle dost olacağınıza…
Yolunuzu kaybettiğinizi , nereye gideceğinizi bilemediğinizi , derken Resul sağlamak i Ekrem’in ( s . a . a ) sağ elinizden tutup sizi bir yere götürdüğünü , şayet akşam olunca yolunuzu bir daha kaybettiğinizi görmek; hakkın sizlere gizli kalacağına…
Bilinçli bir biçimde yoldan çıktığınızı görmek; düşmanınıza hile yapacağınıza…
Yolda yürürken yanınıza bir bayanın geldiğini ve onun sebebinden yolunuzu değiştirdiğinizi görmek; dünyaya aldanacağınıza , dinî inancınızın kayıp göreceğine ve hayır yöntemini terk edeceğinize işarettir .
Cabir Mağribî: Yolunuzun üstünde harika bitkiler ve yeşillikler olduğunu görmek; inancınızın saflığına ve güzelliğine…
Emniyetsiz bir yöntemde yürüdüğünüzü görmek; dinî veyahut dünyevî bir işinizde çıkmaza gireceğinize ve ne yapacağınızı şaşıracağınıza…
Birini yoldan çıkardığınızı görmek; fesat işler yapacağınıza işarettir .
İsmail Eş’as: Düz yol Müslümanlığa ve inancınızın doğruluğuna , eğri yol ise bunun aksine işaret eder .