Archives

Rüyada düşük yapmak

Düşük inşa etmek, düşük yaptığını, çocuğunu kaybettiğini rastlamak, hakikat yaşamdaki manasının anlamının tersi olarak iyiye yorumlanır. Yaşamda üzerindeki bazı yükleri atıp sevinçli olmak anlamına ciro.

Rüyada düşük yapan bir tanesini rastlamak, genç düşüren birisini rastlamak, rüyada görülen birey ile ilgili bir sürü şaşırtıcı harika gelişmelere ilişkin bilgi almayı simgeler.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin gebe ortaya geldiğini öğrenmek, karısının gebe ortaya geldiğini görmek, ticari meydanda veya iş hayatında bir projenin başlangıcını, yepyeni bir gelişmeyi, yepyeni bir hayatı temsil eder.

Eşiniz hakikaten gebe ise ve rüyanızda onun gebe ortaya geldiğini görürseniz bu bir şeyleri iyice kavramının önemine işaret eder. Bu sahip olduğunuz kuvvet ve yeteneği sıkı faydalanarak karşılaşacağın yepyeni yükümlülükleri ve yaşamın zorlukları ne türlü ek olarak pratik aşacağına siyah sunmak konusu olabilmektedir.

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile rastlamak , rüya yorumlarına yönelik, rüyayı gören kişinin mallarının artacağına işaret etmekle birlikte, bir erkek, karısının hamile meydana geldiğini rastlamak şeklinde bir rüya görürse, bu erkeğin de hayat malları arasından istekleri olacağı anlamına gelmektedir. hamile bir kişinin rüyada gözükmesi kişilerin malların artacağıyla rüya yorumlarında yer alırken, rüyanızda bir hamile kadının görülmesi , kadınlar amaçlı de erkekler amaçlı de hayır ile rüya tabirlerinde yer almaktadır. Bir hayvanın hamile meydana geldiğini rastlamak, menfaat, ve hayır ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüya tabirlerine göre gebe olduğunu rastlamak, bir kadın amaçlı mal olarak yorumlanmaktadır. Gebe olduğunu rastlamak, bir adam vasıtası ile gerçekleşecekse, keder; ve üzüntü, bu adam amaçlı yakın demektir. Rüyada gebe olmak, sebep kadın , gerekse de erkekler amaçlı, mal , ve hayat nimeti olarak yorumlanmaktadır; rüya yorumlarına göre , gelecek olan malın büyüklüğü de gebe birinin rüya görülmesi sırasında görülen karın büyüklüğü civarı olacaktır. Gebe olduğunu rastlamak, minik adam çocuk amaçlı babası, minik kız çocuk amaçlı ise, annesi ile alakalı bir haber alacağına işaret etmektedir .

Rüyada hanımı dövmek

rüyada hanımı dövmek, problemlerden arınmış bir dünya sürdüreceğine, bir kaç zaman içerisinde alınacak sevindirici değişimlere, keyifli olmaya, güzel bir mutluluğa, mutluluğa, sevince kavuşulacağına, toplumsal hayatta muvaffakiyete, isteklerin yaşama geçeceğine, paraya geliyor olacak berekete, bol şansa, sıhhatli yaşama delalettir. Bir öbür yoruma yönelik de sıkıntıya yaşama, fena huylu bir akraba aracılığıyla kayıp görmeye, zulüm görmeye, parasal zorluğa, ticaret sebebiyle sıkıntıya yorulur. Ek Olarak pozitif bir pencereden bakanımız tabirciler şu şekilde deyim ederler: Bu uğraşarak kavuştuğu refaha, yenilgiden ek olarak sonra gözlediği ek olarak güzel bir yaşama, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu haysiyete, sıkıntıyla hasret duyduğu feraha delalettir.

Rüyada hacc Görmek


Rüyada hacc görmek

Sözlük 1: Mevsiminde hacca gidip, bu ibadeti şartlarına uygun bir şekilde eda ettiğini görmek istikamet güzelliğine, korkudan emin olmaya, borçları ödemeye ve günahların affedilmesine, Hacc için yola çıkmak kaybedilen iş ve konumu tekrar elde etmeye, yolcunun saliimen evine dönmesine, hastanın şifa bulmasına, sapıklıkta olanın hidayet bulmasına, Hacc ve umre ibadeti yapmak yoksul için zenginliğe, diğerleri için makbul amele ve uzun ömre, Haccetmek, zor ve çetin işleri Allah’ın (c.c.) yardımıyla başarmaya delaleteder.


Rüyada hamdetmek Görmek


Rüyada hamdetmek görmek

Sözlük 1: Fakir için zenginliğe, çocuk bekleyen kimse için oğul evladına, takva ehli için tastamam hidayete, ziyade hayra ve dinin nuruna delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Şükretmek.)
Sözlük 3: Rüyanızda hamdettiğinizi görmeniz; hayra delalet eder. Bir kimsenin rüyasında Allah’a hamdettiğini görmesi; o kişinin nur ve hidâyete nail olacağına delalet eder.